Wij zijn op zoek naar een enthousiaste allround tandartsassistente die ons team komt versterken.

Als allround tandartsassistente ben je de rechterhand van de tandarts en het aanspreekpunt voor de patiënten. We hebben regelmatig overleg en ook krijg je diverse mogelijkheden om jezelf te blijven ontwikkelen. Zo kun je blijven groeien in het vak en kunnen we met elkaar tot een hogere tandheelkundige kwaliteit komen.

Functie-eisen;

  • Je bent gediplomeerd tandartsassistente
  • Fulltime
  • Je bent attent, persoonlijk betrokken, professioneel en verleent een efficiënte service
  • Je bent integer in de omgang met vertrouwelijke (cliënt)informatie
  • Je hebt goede communicatieve vaardigheden
  • Je bent zelfstandig en proactief en neemt je verantwoordelijkheid
  • Representatief

Wat wij bieden:

Verwijspraktijk voor Tandheelkunde is een groeiende praktijk. In verband met uitbreiding van ons team zijn we op zoek naar een allround tandartsassistente.

Wij bieden u een prettige werkplek in een gemoedelijke tandartspraktijk, fijne collega’s en een gezellig team, reiskostenvergoeding en een salaris volgens de KNMT-richtlijnen en ruimte voor verdere ontwikkeling (bijvoorbeeld cursus lokale verdoving).

Denk je een goede teamspeler te kunnen zijn binnen onze praktijk, stuur dan je CV, motivatiebrief en een foto naar; info@verwijspraktijkoosterhout.nl of kom vrijblijvend even langs.